DİLEK Hasar; sigorta kapsamında uğradığınız kayıp ve zararların tazmininde sizlere güvenilir, kaliteli ve en doğru hizmetleri sunmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

DİLEK ÖZYURT

Şirket Sahibi

İŞİMİZ SİZİN HAKLARINIZI KORUMAK

DİLEK HASAR Fethiyede bir ilke öncülük ederek sigorta kapsamındaki kayıp ve zararlarınızı telafi etmektedir.

Profesyonel hasar yönetimi ve danışman kadrosuyla çağdaş sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşıyan DİLEK HASAR  son on yıl içerisinde meydana gelen kazalarda yaşadığınız kayıp ve zararlar giderilinceye kadar sizlere destek olmaya devam ederken; Havayolu, Denizyolu, Karayolu her nerede olursa olsun vefat, daimi sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan tedavi giderlerinin ilgili sigorta şirketlerinden veya Güvence Hesabından alınmasına yönelik hizmetler sunmaktadır.

Kurulduğumuz tarihten itibaren yurttaşlarımızın yıllardır devam eden ve adeta çözümsüzlüğe dönüşen sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar bir çok insanımızın takdirini toplamıştır.

DİLEK HASAR ayrıca deprem, yangın, işyeri, mesleki mesuliyet, taşımacılık, ferdi kaza, ev ve iş yeri, tarım gibi sigorta türleri kapsamında ortaya çıkan zararların ortadan kaldırılması amacıyla her türlü hasar tasfiyesi işlemlerini yürütmektedir.

Sigorta kapsamında karşılaştığınız her türlü sorunda DİLEK HASAR sizinle birlikte ve size bir telefon kadar yakındır.

DİLEK Hasar Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri çözüm üretir.

DİLEK HASAR SAĞLIKLI VE MUTLU BİR HAYAT DİLER